Naše ordinace poskytuje léčebnou i preventivní péči dětem od narození do 19ti let . Při diagnostice onemocnění přímo v ambulanci využíváme vyšetření CRP (C reaktivní protein  k rozlišení virového a bakteriálního původu onemocnění)  nebo Strep-test (ke stanovení Streptokoka skupiny A, původce bakteriální angíny). Ordinace se nachází v areálu polikliniky a nemocnice v Jihlavě, takže  jsou dostupné během celé ordinační doby přilehlé ambulance odborných lékařů, specialistů i laboratoří. Na  preventivní prohlídky, vyšetření zdravotní způsobilosti a očkování povinné i nepovinné objednáváme v domluvených termínech. Na žádost provádíme lékařský piercing uší přístrojem Blomdahl eventuálně sterilní jehlou.

O naší ordinaci

O nás

Náš tým je připravený Vám poskytnout veškerou  péči

MUDr. Sylva Lerchová

Studovala na  lékařské fakultě UJEP Brno obor dětské lékařství. Po atestaci z pediatrie pracovala na dětském oddělení nemocnice v Jihlavě na novorozeneckém oddělení a v nefrologické ambulanci. Od roku 2000 pracuje samostatně jako praktický lékař pro děti a dorost. Je držitelkou několika diplomů celoživotního vzdělávání od České lékařské komory. 
Pravidelně se účastní lékařských seminářů a konferencí. Je vdaná,má dvě děti.

Eva Konířová

Studovala na Střední zdravotnické.škole v Jihlavě obor dětská sestra. Po maturitě pracovala na dětském oddělení nemocnice v Jihlavě, poté v ambulancích lékařů pro děti a dorost . 
Je držitelkou certifikátu regenerační a sportovní masáže a certifikátu instruktorky spinningu. Dále pokračuje ve vzdělávání v oboru dětská sestra účastí na konfereních,seminářích.  Je vdaná,má tři děti

© 2017 by ondrejlerch. Vytvořeno pomocí Wix.com

Vrchlického 57 Jihlava 58601

Tel: 567 574 505